Annapurna Base Camp Trek

Jest to wyjątkowy i kultowy trekking, który warto przemierzyć chociaż raz. Annapurna Base Camp Trek doprowadza do miejsca gdzie w przeszłości była baza dla większości wypraw wysokogórskich.

To co przyciąga obecnie turystów na tą trasę to bez wątpienia 360 - stopniowy widok z cyrku lodowego na otaczające nas góry oraz inne cudowne widoki, które będą nam towarzyszyć podczas tego trekkingu.

Dodatkową atrakcją dla której warto wybrać właśnie ten trekking w Nepalu to możliwość zaobserwowania życia codziennego Gurungów oraz niezwykle przyjemnego przemierzania jednej z ich malowniczych osad otoczonych polami ryżowymi. Jest to naprawde niezwykły, można by rzec bajkowy krajobraz Nepalskiej osady.

Podczas trekkingu natkniemy się na kilka podejść i zejść, przez które jednak nie warto się zniechęcać, bo przepiękne widoki całkowicie zrekompensują nam włożony w ten trekking wysiłek. Być może właśnie dzięki wybraniu się w tą trasę z nami spełnisz swoje marzenie?

Trekking Manaslu

Wycieczki do Nepalu

Góry, trekking, wspinaczka - Himalaje to doskonałe miejsce do tego sportu. Skorzystaj z tras trekkingowych przygotowanych przez szerpów w Nepalu.

Trekking to Hobby

Podczas trekkingu zawsze podziwiam widoki, doświadczam niesamowitego kontaktu z naturą, mogę rozmyślać i pomimo wysiłku fizycznego odpoczywam psychicznie.

Umiejętności fizyczne

Trening przed trekkingiem jest dość istotny. Wielodniowa wędrówka w trudnych warunkach często dla wielu osób jest ścianą nie do przejścia, dlatego warto przygotować się do takiego wysiłku

Zdrowie

%

Psychika

%

Doświadczenie

%

Umiejętności

%
Trekking Annapurna Base Camp

Kontakt

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz adres
Nepal, Katmandu

Tel: +48 789 465 123

© Polecane Trekkingi Nepal 2019-2020