Annapurna Circuit Trek

Jeżeli marzy Ci się trekking w rejonie Annapurny, to bez wątpienia Annapurna Circuit Trek jest dobrym wyborem. Podczas przemierzania szlaku, jakim jest wyznaczona ta trasa, ujrzysz wiele pięknych i malowniczych widoków na szczyty gór, które zapierają dech w piersi.

Sam przejazd na początek trekkingu jest niesamowity, można wtedy podziwiać cudowne widoki na rozległe ryżowe tarasy, pastwiska zwierząt charakterystycznych dla Nepalu oraz wiele miasteczek i osad w oddali.

Podczas trekkingu wokół Annapurny można wybrać się na wieżę widokowa znajdującą się na Poon Hill i obejrzeć wręcz hipnotyzująco piękny wschód słońca nad ośnieżonymi szczytami gór, co jest jednocześnie jednym z najbardziej niesamowitych widoków na Himalaje.

Oprócz tych niesamowitych widoków, będziemy mieć szansę poznać życie codzienne ludnosci zamieszkujacej zachodnią część Nepalu oraz ich tradycje i lokalna kulturę. Może okazać się to naprawdę ciekawym i niesamowitym przeżyciem, dzięki czemu zyskamy wiele interesujących wspomnień, którymi będziemy mogli się podzielić. Być może po tym, oprócz nas ktoś jeszcze będzie pragnąć wybrać się w te niesamowite góry?

Trekking Manaslu

Wycieczki do Nepalu

Góry, trekking, wspinaczka - Himalaje to doskonałe miejsce do tego sportu. Skorzystaj z tras trekkingowych przygotowanych przez szerpów w Nepalu.

Trekking to Hobby

Podczas trekkingu zawsze podziwiam widoki, doświadczam niesamowitego kontaktu z naturą, mogę rozmyślać i pomimo wysiłku fizycznego odpoczywam psychicznie.

Umiejętności fizyczne

Trening przed trekkingiem jest dość istotny. Wielodniowa wędrówka w trudnych warunkach często dla wielu osób jest ścianą nie do przejścia, dlatego warto przygotować się do takiego wysiłku

Zdrowie

%

Psychika

%

Doświadczenie

%

Umiejętności

%
Trekking Annapurna Base Camp

Kontakt

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz adres
Nepal, Katmandu

Tel: +48 789 465 123

© Polecane Trekkingi Nepal 2019-2020