Everest Panorama Trek

Jest to jeden z umiarkowanie łatwych trekków w Nepalu, trasa wymaga ogólnie dobrej kondycji i nie jest wymagająca jak trekking do bazy pod Everestem. Długość tego trekkingu to 12 dni, podczas których będzie możliwość podziwiania przepięknych widoków.

Podczas tego trekkingu w Nepalu zobaczysz najwyższy ze szczytów Mount Everest nie ma ryzyka wiążącego z przekroczeniem zbyt dużej wysokości dlatego jest dobrym wyborem dla trekking dla początkujących. Niezwykle atrakcyjnym, faktem jest to, że będzie się przebywać szlaki przy najwyższych górach świata i podziwiać monumentalne piękno tych ośmiotysięczników

Każdy z uczestników tego treku, zwykle pragnie wrócić w góry ponownie, a podjęty wysiłek w czasie trwania tej wyprawy pozostawia wspaniałe wspomnienia na całe życie. Oprócz podziwiania tych niezwykłych widoków istnieje szansa na poznanie kultury Szerpów i ich codziennych zwyczajów co również jest ciekawym doświadczeniem dla podróżników będących na wycieczce w Nepalu.

Warto wybrać się tam z nami, gwarantujemy, że postaramy się, aby plan całej trasy był jak najlepiej dopasowany do oczekiwań naszych klientów, tak aby mogli czerpać największą radość z trekkingów.

Trekking Manaslu

Wycieczki do Nepalu

Góry, trekking, wspinaczka - Himalaje to doskonałe miejsce do tego sportu. Skorzystaj z tras trekkingowych przygotowanych przez szerpów w Nepalu.

Trekking to Hobby

Podczas trekkingu zawsze podziwiam widoki, doświadczam niesamowitego kontaktu z naturą, mogę rozmyślać i pomimo wysiłku fizycznego odpoczywam psychicznie.

Umiejętności fizyczne

Trening przed trekkingiem jest dość istotny. Wielodniowa wędrówka w trudnych warunkach często dla wielu osób jest ścianą nie do przejścia, dlatego warto przygotować się do takiego wysiłku

Zdrowie

%

Psychika

%

Doświadczenie

%

Umiejętności

%
Trekking Annapurna Base Camp

Kontakt

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz adres
Nepal, Katmandu

Tel: +48 789 465 123

© Polecane Trekkingi Nepal 2019-2020