Langtang Valley Trek

Jest to jeden z najbardziej popularnych treków na wycieczkę do Nepalu. Między innymi przez to, że jest mało wymagający i oferuje przepiękne widoki na krajobraz Himalajów. Ten 13 dniowy trekking prowadzi poprzez urokliwą dolinę Langtang skąd widać siedmiotysięczniki takie jak Langtang Himal i Jugal Himal, Wszystko komponuje się w niezwykle malowniczy widok, który zapiera dech w piersi.

Trekking Langtang Valley prowadzi do osady Kyanjin Gompa, gdzie oprócz niezapomnianych widoków i spotkania się z Nepalską kulturą można spróbować tradycyjnie wytwarzanego sera.Te rejony Nepalu zamieszkują w Tamangowie, którzy są jedną z nepalskich grup etnicznych. Podczas trekkingu podziwiamy piękne widoki na pobliskie wioski takie jak Dovan, Pahiro i Rimche oraz poznamy buddyjska kulturę. Idąc szlakiem Langtang Valley Trek ujrzymy pastwiska na, których pasą się Jaki oraz będziemy mieć szansę na spróbowanie ich mleka.

Jest to świetny wybór dla trekking dla początkujących, jako jeden z najkrótszych trekkingów pozwoli nam poznać klimat jaki panuje podczas trekkingów. Jest to świetny sposób na przygotowanie się do dłuższej wyprawy w góry.

Trekking Manaslu

Wycieczki do Nepalu

Góry, trekking, wspinaczka - Himalaje to doskonałe miejsce do tego sportu. Skorzystaj z tras trekkingowych przygotowanych przez szerpów w Nepalu.

Trekking to Hobby

Podczas trekkingu zawsze podziwiam widoki, doświadczam niesamowitego kontaktu z naturą, mogę rozmyślać i pomimo wysiłku fizycznego odpoczywam psychicznie.

Umiejętności fizyczne

Trening przed trekkingiem jest dość istotny. Wielodniowa wędrówka w trudnych warunkach często dla wielu osób jest ścianą nie do przejścia, dlatego warto przygotować się do takiego wysiłku

Zdrowie

%

Psychika

%

Doświadczenie

%

Umiejętności

%
Trekking Annapurna Base Camp

Kontakt

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz adres
Nepal, Katmandu

Tel: +48 789 465 123

© Polecane Trekkingi Nepal 2019-2020