Manaslu Trek

Jesteś doświadczonym miłośnikiem gór, który nie boi się wypraw, które są dla ambitnych? Jeżeli tak, wybierz się z nami na trekking Manaslu! Jest to wyjątkowa trasa na której dozna się wielu wrażeń takich jak możliwość bliskiego przyjrzenia się szczytowi Manaslu, który jest ósmy z najwyższych szczytów świata!

Podczas tego trekkingu ujrzymy wiele widoków zapierających dech w piersi, w okolicy zobaczymy wiele górskich szczytów oraz pasm gór, które wyglądają niesamowicie pięknie. Właśnie to co będziemy mogli zaobserwować podczas przemierzania tego szlaku wynagrodzi wszelki wysiłek włożony w cały trekking. Dodatkowo, podczas Manaslu Trek przechodzi się przez przełęcz Larkyala co sprawia, że podróż w górach jest jeszcze większą przygodą.

Jeżeli zdecydowaliśmy się na ten trekking, musimy uzyskać zezwolenia na trekking w Obszarze Chronionym Manaslu, Obszarze Chronionym Annapurna i obszarach o ograniczonym dostępie, ponieważ trasa trekkingu przebiega poprzez te rejony.

Trekking Manaslu będzie na pewno niesamowitym przeżyciem z którego wyniesie się mnóstwo wspomnień i dumy z przebycia tej trudnej trasy!

Trekking Manaslu

Wycieczki do Nepalu

Góry, trekking, wspinaczka - Himalaje to doskonałe miejsce do tego sportu. Skorzystaj z tras trekkingowych przygotowanych przez szerpów w Nepalu.

Trekking to Hobby

Podczas trekkingu zawsze podziwiam widoki, doświadczam niesamowitego kontaktu z naturą, mogę rozmyślać i pomimo wysiłku fizycznego odpoczywam psychicznie.

Umiejętności fizyczne

Trening przed trekkingiem jest dość istotny. Wielodniowa wędrówka w trudnych warunkach często dla wielu osób jest ścianą nie do przejścia, dlatego warto przygotować się do takiego wysiłku

Zdrowie

%

Psychika

%

Doświadczenie

%

Umiejętności

%
Trekking Annapurna Base Camp

Kontakt

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz adres
Nepal, Katmandu

Tel: +48 789 465 123

© Polecane Trekkingi Nepal 2019-2020