Nasza oferta

Oferujemy niezwykłe podróże w najwyższe góry świata, jakimi są Himalaje. Pragniesz dostać się do serca gór, aby podziwiać wspaniałe widoki? Z nami możesz zabrać ze sobą swoją rodzinę oraz przyjaciół w niezapomniany trekking po górach, który na zawsze zapadnie im w pamięć.

Wyobraź sobie te niezwykle malownicze widoki, monumentalnych gór jakimi są Himalaje! Z nami możesz doświadczyć niezwykłych przeżyć na własnej skórze, oddychać tym niezwykle czystym powietrzem i delektować się cudownym widokiem na szczyty najwyższych gór świata,

Jest to również okazja do poznania niezwykłej tradycji rdzennych mieszkańców Nepalu. Z nami poznasz kulturę buddyjską i hinduską, a także będziesz mieć okazję do zwiedzenia najciekawszych atrakcji znajdujących się u podnóża Himalajów. Podczas wybierania trekkingu z rodzina, zadbamy o to, aby był bezpieczny dla każdego i dopasujemy całą wyprawę do możliwości i oczekiwania, każdego z ochotników wybierających się na trekking z nami. Dbamy o to, aby wyprawa w góry była dobrze zorganizowana i była przyjemnym doświadczeniem, które zaowocuje w niesamowite wspomnienia.

 

Trekking Manaslu

Wycieczki do Nepalu

Góry, trekking, wspinaczka - Himalaje to doskonałe miejsce do tego sportu. Skorzystaj z tras trekkingowych przygotowanych przez szerpów w Nepalu.

Trekking to Hobby

Podczas trekkingu zawsze podziwiam widoki, doświadczam niesamowitego kontaktu z naturą, mogę rozmyślać i pomimo wysiłku fizycznego odpoczywam psychicznie.

Umiejętności fizyczne

Trening przed trekkingiem jest dość istotny. Wielodniowa wędrówka w trudnych warunkach często dla wielu osób jest ścianą nie do przejścia, dlatego warto przygotować się do takiego wysiłku

Zdrowie

%

Psychika

%

Doświadczenie

%

Umiejętności

%
Trekking Annapurna Base Camp

Kontakt

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz adres
Nepal, Katmandu

Tel: +48 789 465 123

© Polecane Trekkingi Nepal 2019-2020