O Nas

A czy Ty już wiesz, że wycieczki do Nepalu dostarczą Ci niesamowitych emocji, a co najważniejsze są w zaskakująco niskiej cenie? Jeśli nie, koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą i poznać na czym polega ten popularny Annapurna Circuit trekking. Świeże, czyste powietrze, góry i nieograniczona przestrzeń- to coś do czego każdy z nas chciałby uciec chociażby na moment. Przygotowaliśmy dla Ciebie wycieczki do Nepalu zarówno na weekend jak i na cały miesiąc.

Zajmujemy się trekkingiem od ponad 14 lat, kochamy góry i stale staramy się odkrywać je wciąż na nowo. Powstaliśmy z myślą o tym, aby pomóc w planowaniu wymarzonej wycieczki do Nepalu. Wszystko zaplanowane jest  tak, aby nasz klient mógł czerpać jak najwięcej z każdej wyprawy.

Podczas wyprawy z nami:

  • Zobaczysz najwyższe góry świata!

  • Będziesz podziwiać niezwykłą faunę i florę Nepalu

  • Poznasz lepiej Himalaje

  • Spotkasz się z niezwykłą tradycją rdzennych mieszkańców Nepalu

  • Zwiedzisz ciekawe miejsca kultury hinduskiej i buddyjskiej

  • Ujrzysz jedne z najpiękniejszych widoków na świecie

Każda wyprawa w góry jest wyjątkowa i obfituje w nowe doznania. Podczas wyprawy po Himalajach mamy szansę poznać rdzennych mieszkańców Nepalu, jak i innych miłośników gór. Dodatkowo, widoki są tak wspaniałe, że nigdy się nie znudzą i za każdym razem będą zapierać dech w piersi.

Dostosujemy ofertę do Twoich indywidulanych potrzeb. Chciałbyś oderwać się od rzeczywistości i spędzić czas samotnie ? Nie ma żadnego problemu, przygotujemy wszystko tak, abyś czuł się bezpiecznie. A może marzy Ci się wyjazd integracyjny z kolegami z pracy, który będzie zapamiętany na zawsze? Zrobimy to za Ciebie, gwarantując dobrą zabawę, komfort i wyprawę życia. Nie trać czasu na samodzielne organizowanie wyjazdu - zachowaj tę energię na trekking. Zajrzyj do naszej galerii i zobacz jak bawili się członkowie dotychczasowych wypraw po spełnienie marzeń w Nepalu.

Współpracujemy razem z:

Os?ony harmonijkowe

Trekking Manaslu

Wycieczki do Nepalu

Góry, trekking, wspinaczka - Himalaje to doskonałe miejsce do tego sportu. Skorzystaj z tras trekkingowych przygotowanych przez szerpów w Nepalu.

Trekking to Hobby

Podczas trekkingu zawsze podziwiam widoki, doświadczam niesamowitego kontaktu z naturą, mogę rozmyślać i pomimo wysiłku fizycznego odpoczywam psychicznie.

Umiejętności fizyczne

Trening przed trekkingiem jest dość istotny. Wielodniowa wędrówka w trudnych warunkach często dla wielu osób jest ścianą nie do przejścia, dlatego warto przygotować się do takiego wysiłku

Zdrowie

%

Psychika

%

Doświadczenie

%

Umiejętności

%
Trekking Annapurna Base Camp

Kontakt

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz adres
Nepal, Katmandu

Tel: +48 789 465 123

© Polecane Trekkingi Nepal 2019-2020