Rodzina w Himalaje - czemu nie!

 

Staramy się tak dopasować ofertę wycieczek po Nepalu, aby dopasować ja do mozliwości i wymagań, każdego z uczestników. Chcemy, aby podczas każdego trekkingu była możliwość skorzystania z jak największej ilości atrakcji jakich dostarczą nam Nepalskie Himalaje.

 

Zastanawiasz się czy wziąć ze sobą rodzinę? My mówimy czemu nie, wspólna wyprawa w góry zbliża do siebie ludzi i pozwala zyskać doświadczenie, które zwykle owocuje we wspaniałe wspomnienia.

 

Zadbamy o to, aby trekking po Himalajach był bezpieczny, ale by jednocześnie dostarczał niezapomnianych wrażeń. Zwieńczeniem wszystkich wysiłków, które czekają na miłośników gór, są wspaniałe widoki, które zapierają dech w piersi.

 

Po wycieczce do Nepalu jest co wspominać, od podziwiania niezwykłej fauny i flory, przez poznanie tradycji i życia codziennego mieszkańców, po wspaniałe widoki na najwyższe góry świata! Sądzimy, że warto spędzić swoje marzenia.

Trekking Manaslu

Wycieczki do Nepalu

Góry, trekking, wspinaczka - Himalaje to doskonałe miejsce do tego sportu. Skorzystaj z tras trekkingowych przygotowanych przez szerpów w Nepalu.

Trekking to Hobby

Podczas trekkingu zawsze podziwiam widoki, doświadczam niesamowitego kontaktu z naturą, mogę rozmyślać i pomimo wysiłku fizycznego odpoczywam psychicznie.

Umiejętności fizyczne

Trening przed trekkingiem jest dość istotny. Wielodniowa wędrówka w trudnych warunkach często dla wielu osób jest ścianą nie do przejścia, dlatego warto przygotować się do takiego wysiłku

Zdrowie

%

Psychika

%

Doświadczenie

%

Umiejętności

%
Trekking Annapurna Base Camp

Kontakt

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy do kontaktu z nami!

Nasz adres
Nepal, Katmandu

Tel: +48 789 465 123

© Polecane Trekkingi Nepal 2019-2020